Karbid ja kastid

Schäfer pakub enamikke ladustamisel, transportimisel ja tootmises vajalikke kaste ja karpe. Tootevalikus on muuhulgas spetsiaalselt riiulites ladustamiseks disainitud karpe ja EUR mõõtudes kaste – kokku üle 2000 erineva mudeli. Saadaval ka antistaatilised (ESD) karbid ja kastid.

 

Schäfer ei kasuta tootmises täiteaineid (va, antistaatiliste materjalidega toodetes) – seetõttu saab klient alati teada tuntud materjaliomadustega tooteid mis ei põhjusta ekspluatatsiooni käigus ootamatuid probleeme.

 

Valikus on suur hulk erinevaid karbikomplekte. Võimalik tellida seinale kinnituvaid, kaasaskantavaid, ratastel jne. valmiskomplekte. Soovi korral võimalik komplekteerida täpselt enda vajadustele vastav komplekt.

Poolavatud esiküljega karbid (LF sari)

Varustatud sildihoidiku, tagarandi ja käepidemega tagaservas. Võimalik tellida polüpropüleenist, polüetüleenist või metallist. Värvivalikus punased, rohelised, kollased ja sinised karbid.

 

Lisavarustusena võimalik tellida jaotureid, kaasi ja pöördhingedega esiserva kõrgendusi jne.

EUR transpordi- ja ladustamiskastid

Saadaval 6 erinevat tooteliini. Enamus kastidest sobivad automatiseeritud tootmis- ja ladustussüsteemidega. Võimalik tellida erinevate käepidemete, põhjastruktuuride ja värvidega kaste.

 

Lisavarustusena saadaval sildihoidikud, kinnitusklambrid, kaaned, ratastega transpordialused, jaotuskarpe jne. Võimalik tellida ka poolavatud otsaseinaga mudeleid.

 

Kandevõime: 50 – 70kg

Koonus– ehk sisseladustatavad kastid

Ideaalne lahendus olukorras kui on vaja ruumi säästes tühje kaste hoida või transportida. Saadaval nelja erinevat värvi ja palju erinevaid mõõte.

 

Võimalik tellida perforeeritud külgede või põhjaga mudeleid.

 

Kandevõime: 50 – 70 kg

R3000 riiulite kastid

Spetsiaalselt R 3000 metallriiulitele välja töötatud plastikkarbid. Mõõtmed vastavad täpselt R 3000 riiulitele, mistõttu kasutatakse maksimaalselt ära kogu riiulipind. Varustatud sildihoidikutega.

 

Lisavarustusena võimalik tellida jaoturid.

Kokkuklapitavad kastid

Kokkuklapitavad kastid võimaldavad väikseimat ruumi kulu tühjade kastide transportimisel ja ladustamisel.

 

Kandevõime: 20 – 70 kg

We work closely with you and carry out research to understand your needs and wishes.