Kergaubariiulid ja riiulsüsteemid

Schäferi R3000 moodulriiulid on valmistatud galvaniseeritud terasest. Riiuli tugiraamide kandevõime on 3000 – 5000 kg ja riiulitasapindade kandevõime 100 – 400 kg. Tugiraamide suurele kandevõimele on võimalik nendele ehitada ja hiljem lisada vahelaesüsteeme ilma täiendavaid tugiposte kasutamata.

 

Riiulitasapindade kinnitustele on mugav muuta riiulitasapindade kõrgust. Kinnitused on postidega ühes tükis – riiulitasapindade liigutamisel on välistatud kinnituste mahakukkumine. Kinnituste vahe on 53 mm.

 

Rikkalikule lisavarustusele on R3000 oma kasutusotstarbelt paindlikum riiulisüsteem ületades oma mitmekesiste võimalustega tava arusaama riiulitest. Riiulisüsteemile võib lisada sahtleid, jaotureid, erinevaid külje ja tagapaneele, uksi, erinevaid tarvikuiderimõõduliste (näit. rehvid, rõivad riidepuudega, autoklaasid, summutid jne.) asjade hoiustamiseks.

Schäfer on ainuke tootja, kes toodab nii laoriiuleid kui karpe ja kaste ise, mis on spetsiaalselt välja töötatud R3000 riiulites kasutamiseks – selliselt karpe kasutades on riiulipinna kaod minimaalsed.

We work closely with you and carry out research to understand your needs and wishes.