Komplekteerimisriiulid ja sorteerimisliinid

Schäferi KDR süsteem on ideaalne lahendus kiirestiliikuvate kaupade sorteerimiseks, tellimuste komplekteerimiseks jne. KDRsüsteem on leidnud laialdast kasutust ravimifirmades, raamatukirjastustes, raamatute hulgimüügifirmades, toiduainetetööstus- ja hulgimüügiettevõtetes jne.

 

KDR süsteemi üheks eeliseks on väga kompaktne ladustusala ja “first in first out” tööpõhimõte. KDR komplekteerimisriiulite puhul on kauba komplekteerijad ja etteandjad ei sega üksteist. Suurim sääst tuleb komplekteerijate liikumisajast. Töö kiirus kasvab ka tänu eeskujulikule kasutusmugavusele ja ergonoomikale.

Schäferi KDR süsteem võimaldab vastavalt vajadusele hõlpsasti muuta tasapindade kõrgusi, kaldenurki (samm 2,5 cm), rullikuradade laiusi ja nii edasi. Tänu sellele on võimalik kiiresti riiuleid reguleerida vastavalt sellele, kuidas kaup ja kaubapakendid muutuvad.

 

Komplekteerimisliini on võimalik kombineerida ka juba olemasolevate aluseriiulitega. Iga komplekteerimisliin koostatakse vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele.

We work closely with you and carry out research to understand your needs and wishes.